Atribuită Cumpărare directă

hig 300gr 240buc*4.90lei=1176lei;serv zz 100buc*4.80lei=480lei;bref wc 20buc*7lei=140lei;sapun lichid roz 4buc*35lei=140lei;sol pardoseala 5l 7buc*54lei=378lei ;prosop perfex boni 72buc*4lei=288lei mai putin

Număr anunț
DA27094277
Autoritate contractantă
Scoala "Traian Darjan" Cluj-Napoca (CUI 18004609)
Furnizor / câștigător
DAVICOM SRL (CUI 17720855)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.602 RON
Valoare atribuită
2.602 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.602 RON

din 2.602 RON estimat