Atribuită
Cumpărare directă
Caracteristici: 1. Cap pentru MLL (polyetilena); 2. Adaptor luer lock male (ABS); 3. Tub 150 cm, grosime 3 * 4 , 1 mm (non PVC); 4. Presiune maxima tolerata: 4 bar = 56 psi; 5. Incrimment 2.7 ml; 6. Adaptor luer lock female (non PVC); 7. Ambalaj 11 * 22 cm (non PVC); 8. Sterilizare ETO (ethilenoxide); 9. Pastrare la temperatura camerei, in loc uscat si curat, in ambalajul original; 10. Toate componentele sunt bio-compatibile si non toxice, conform normelor ISO 10993.
- Număr anunț
- DA27086775
- Autoritate contractantă
- SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE Dr. Nicolae Rusdea Baia Mare (CUI 3627145)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
- Cod CPV
- 33141624-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.