Atribuită
Cumpărare directă
DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 2 PUN ADEZIV GRESIE FAIANTA INTERIOR 25 KG AFI 5 BUC PROTECTIE PARDOSEALA 120x75 CM G=1,7 MM 1 BUC PARCHET PROGRES 10MM C32 D3789 NUC AM-V 22 PAC PLINTA PARCH CANAL 10456-6011 NUC WALNUT 12 BUC COLT INT PLINTA 10456-6011 NUC WALNUT 4/ 4 SET COLT EXT PLINTA 10456-6011 NUC WALNUT 2/ 5 SET ELEMENT IMB PLINTA 10456-6011 NUC WALNUT 2 SET FOLIE PEE 2,5MM 25 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) 1 ROL FOLIE PEE 2,5MM 16 M2/ROL 30KG/M3 (EPLF) 1 ROL
- Număr anunț
- DA27065042
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - Unitatea Militara 02477 Brasov (CUI 4384265)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.171,69 RON
- Valoare atribuită
- 2.171,69 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.