Atribuită
Cumpărare directă
ULV Generator VectorFog C100+ a fost echipat cu un nou rezervor mai mare, avand o capacitate de 4 litri si cu un motor samsung, avand o putere de 1250W. Acest fogger produce un debit intre 30-60 litri/ora si poate acoperi o suprafata de pana la 100 m patrati in mai putin de 1 minut. De asemenea, si presiunea totala produsa de C100+ a fost imbunatita, permitand o distanta de pulverizare de pana la 8 metri la un unghi de pana la 80 grade. Duza este reglabila, astfel marimea particulei fiind intre 5 si 50 de microni. ULV Generator VectorFog C100+ este perfect pentru a fi folosit cu dezinfectanti, biocide sau insecticide in orice mediu de lucru.
- Număr anunț
- DA27085383
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR CALARASI (CUI 3233116)
- Furnizor / câștigător
- PESTCONTROL EXPERT SRL (CUI 31008225)
- Cod CPV
- 42924700-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.200 RON
- Valoare atribuită
- 4.200 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.