Atribuită Cumpărare directă

SCAUN FELICIA C11 15 BUC GLET RIG. IPSOS ALB RIMANO BIANCO 20KG 2 SAC BOILER ELECTRIC CHX R EVO 80 EU ERP 1 BUC REZERVA MOP BBC 200G PC0712 11 BUC JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V 8 BUC REZERVOR BETA EXPORT 1034R 3 BUC VOPSEA LAVABILA PENTRU INT.BLANK15L 1 BUC BATERIE ROSA LAVOAR BRR2 FERRO 4 BUC ROATA ROABA PNEUMATICA LIMEX 1 BUC GRATAR ZUGRAVIT PVC 255x285 MM GR-265 1 BUC TRAF POLIAC GALB CU NEGR 250X70 H02-0411 1 BUC CORDON H05VV-F 3G1.5/2M/S4-ALB 1 BUC CUIE 3X60 CUTIE 1KG 2 CUT PENSULA PENTRU VOPSEA ALCHIDICA 60 MM 1 BUC COADA LEMN EUCALIPT 1.1 4 BUC SET SURUB TESTER KRONUS 7628 622110 1 SET CILINDRU PROFIL EUROPEAN 30X30MM 3CHEI 4 BUC MANUSI PALAVAN - 8 5 PER MANUSI NT500 U3 MARIMEA S 3 PER HARTIE IG. 3 STR 10/SET FORTINO 5 SET ACUMULATOR VARTA BLUE 80AH 740A F17 2 BUC HARTIE IG.PAPELY 2STR 50M 24BUC NAT(SET) 2 SET ROABA PROFI 1 BUC SARMA NEAGRA 1,2MM 3,6 KG

Număr anunț
DA27099600
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA, COMUNA BERESTI TAZLAU (CUI 29164192)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.046,52 RON
Valoare atribuită
3.046,52 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.046,52 RON

din 3.046,52 RON estimat