Atribuită
Cumpărare directă
Placa Raspberry Pi 4 Model B - 4GB - 5 buc Carcasa oficiala Raspberry Pi 4 Model B - rosu/alb - 5 buc Alimentator oficial Raspberry Pi 4 Model B - negru cu conector USB-C si priza EU - 5 buc Cablu, HDMI, tata → micro HDMI, tata - 1,5 m - 5 buc Manopera Instalare si Configurare Kit Raspberry - 5 buc
- Număr anunț
- DA27085255
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL ECONOMIC PARTENIE COSMA ORADEA (CUI 4348831)
- Furnizor / câștigător
- CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI 27188870)
- Cod CPV
- 31712110-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.593,95 RON
- Valoare atribuită
- 2.593,95 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.