Atribuită Cumpărare directă

Camera DJI Zenmuse Z30 o camera foto-video pentru dronele DJI Matrice. Cu un zoom optic 30x asigura vizibilitate de la distante mari in domeniul inspectiilor si supravegherii aeriene. Dimensiuni: 152×137×61 mm Greutate: 556 g Gimbal: Interval vibratii agulare: ±0.01° Prindere: Detasabil Interval controlabil: Pitch : +30° la -120°, Yaw: ±320° Interval mecanic: Pitch : +50° la -140°, Yaw: ±330°, Roll: +90° la -50° Viteza controlabila maxima: Pitch : 180°/s, Yaw: 180°/s Camera: Senzor: 1/2.8" CMOS, 2.13 MPixeli efectiv Obiectiv: 30x Zoom optic F1.6 (Wide) - F4.7 (Tele) Viteza zoom: - Optical Wide – Optical Tele: 4.6 sec - Optical Wide – Digital Tele: 6.4 sec - Digital Wide – Digital Tele : 1.8 sec Viteza focusare: ∞ - aproape: 1.1 sec Camp vizual: 63.7°(Wide) - 2.3°(Tele) Zoom optic: 6x Distanta minima: 10 mm - 1200 mm Formate foto: JPEG, Formate video: MP4, MOV Tip fotografiere: Single shot, burst shooting (3/5 cadre), Interval (2/3/4/7/10/15/20/30 s) Tip expunere: Auto, Manual, Shutter priority, Aperture priority Compensare expunere: ±2.3 (incremente 1/3) Viteza declansator electronic: 1/30 s - 1/6000 s White balance: Auto, Sunny, Cloudy, Incandescent, Custom (2000K - 10000K) Video Captions: Suporta TapZoom: Suporta TapZoom Range: 1-5 Defog: Suporta One Key to 1x Image: Suporta Anti-flicker: 50 Hz, 60 Hz Date de facturare: Universit PAL/NTSC: Suporta Carduri SD suportate: MicroSD (SD, SDHC, SDXC), capacitate

Număr anunț
DA27067696
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA MARITIMA DIN CONSTANTA (CUI 2747321)
Furnizor / câștigător
SURVEY TOPO SOLUTIONS S.A. (CUI 31231820)
Cod CPV
38112100-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.100 RON
Valoare atribuită
11.100 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.100 RON

din 11.100 RON estimat