Atribuită
Cumpărare directă
OFERTA CASCO AUTOTURISM_DE_TEREN / DACIA / DUSTER / DUSTER 1.6 4X4 AUTOTURISM_DE_TEREN / DACIA / DUSTER DIESEL / DUSTER 1.5 BLUE DCI 4WD AUTOTURISM_DE_TEREN / DACIA / DUSTER / DUSTER 1.6 AUTOTURISM_DE_TEREN / DACIA / DUSTER DIESEL / DUSTER 1.5 DCI 4WD AUTOTURISM / VW / TOUAREG / 2,5R5TDI
- Număr anunț
- DA27069042
- Autoritate contractantă
- INSTITUTIA PREFECTULUI-JUDETUL MEHEDINTI (CUI 4222174)
- Furnizor / câștigător
- TRANSILVANIA BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 19044296)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.231,29 RON
- Valoare atribuită
- 6.231,29 RON
- Data publicării
- 14.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.