Atribuită Cumpărare directă

Asigurare RCA cu valabilitate 6 luni pentru auto Dacia Logan SS: 13320. Conform oferta detaliata.

Număr anunț
DA27102318
Autoritate contractantă
AGENTIA PENTRU PROTECTIA MEDIULUI BUCURESTI (CUI 4221357)
Furnizor / câștigător
SC GLOBASIG BROKER DE ASIGURARE-REASIGURARE SRL (CUI 14991736)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
176,14 RON
Valoare atribuită
176,14 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

176,14 RON

din 176,14 RON estimat