Atribuită Cumpărare directă

Pix cu gel Senator seria 1000 fara mecanism corp plastic in varf 0.7mm, 100 X ALBASTRU 50 X ROSU 50 X NEGRU Creion corector Kores 10g Carton color Coloraction A4 160g 250 coli galben pal-desert Capse STD 23/10 1000 buc/um Biblioraft Basic neutru gri A4 50mm marmorat Foarfeca A-series Soft Grip 14 cm Agrafe de birou Apli 40mm 100buc/um Agrafe de birou Apli 32mm asortate 100buc/um Lipici lichid Kores 50 ml Banda adeziva de ambalare transparenta 25mmx66m

Număr anunț
DA27100786
Autoritate contractantă
COLEGIUL TEHNIC FEROVIAR 'MIHAI I' (CUI 5205767)
Furnizor / câștigător
RTC PROFFICE EXPERIENCE S.R.L. (CUI 6562512)
Cod CPV
30192121-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
831,74 RON
Valoare atribuită
831,74 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

831,74 RON

din 831,74 RON estimat