Atribuită
Cumpărare directă
HARTA AL DOILEA RAZBOI MONDIAL (1942-1945), PLANSA GRECIA SI ROMA ANTICA, HARTA AL DOILEA RAZBOI MONDIAL (1939-1942), HARTA TARILE ROMANE IN SECOLELE XIV-XVI, HARTA TARILE ROMANE DE LA MIJ SEC XVIII PANA LA 1859 1400, Marile descoperiri geografice si cuceririle coloniale , HARTA TARILE ROMANE IN SEC XVI - XVIII, HARTA ROMANIA INTRE ANII 1918-1940, HARTA PRIMUL RAZBOI MONDIAL (1914-1918), HARTA ROMANIA INTRE 1859-1914
- Număr anunț
- DA27093943
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 200 (CUI 32584676)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 786,03 RON
- Valoare atribuită
- 786,03 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.