Atribuită Cumpărare directă

Revizie generator de curent Kipor KDE13SS3 CONFORM DEVIZ ANEXAT din 08.12.2020

Număr anunț
DA27081996
Autoritate contractantă
Societatea Nationala a Apelor Minerale (CUI 1590040)
Furnizor / câștigător
EXPERT UTILAJ INVEST SRL (CUI 30591170)
Cod CPV
50532300-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.914 RON
Valoare atribuită
1.914 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.914 RON

din 1.914 RON estimat