Atribuită Cumpărare directă

-

Număr anunț
DA27099135
Autoritate contractantă
Parchetul de pe langa Curtea de Apel Suceava (CUI 16650344)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
30191000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.728,40 RON
Valoare atribuită
3.728,40 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
21.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.728,40 RON

din 3.728,40 RON estimat