Atribuită Cumpărare directă

DEZINFECTANT TOALETA, DOMESTOS, 5L canistra 15.00 CREMA PENTRU SUPRAFETE, CIF CREAM, 500 ML buc 10.00 DETERGENT PARDOSELI FRESH, KOOBIC, 5L bidon 10.00 SAPUN LICHID LILIAC, KOOBIC, 5L bidon 10.00 SAPUN LICHID COOL WATER, KOOBIC, 5L bidon 10.00 MANUSI VINIL FARA PUDRA CLASIC TRANSPARENT M, 100BUC/CUTIE BUC 5.00 MANUSI VINIL FARA PUDRA CLASIC TRANSPARENT L, 100BUC/CUTIE BUC 5.00 PASTILE REZERVOR WC FOREST, SWEET HOME, 2X40GR SET 10.00 PASTILE REZERVOR WC MARINE, SWEET HOME, 2X40GR SET 10.00 ODORIZANT CAMERA PE BAZA DE APA POM NATURE PRIMAVARA, SUTTER, 350ML BUC 5.00 ODORIZANT CAMERA PE BAZA DE APA POM NATURE IARNA, SUTTER, 350ML BUC 5.00 SACI MENAJERI ULTRAREZISTENTI 60L LDPE, KOOBIC, 15BUC/ROLA rola 50.00 SACI MENAJERI ULTRAREZISTENTI 35L LDPE, KOOBIC, 15BUC/ROLA rola 100.00 SACI MENAJERI ULTRAREZISTENTI 120L LDPE, KOOBIC, 10BUC/ROLA rola 30.00 SET WC MARE, ANA ZARADNA buc 20.00 PASTILE DEZINFECTANTE CLORIGEN, CLOROM, 200 BUC/CUTIE cutie 15.00 MATUROI BAMBUS BUC 4.00 SPRAY CURATAT MOBILA, PRONTO, 300 ML buc 15.00 SPRAY CURATAT MOBILA, PRONTO, 300 ML buc 1.00 DETERGENT MULTISUPRAFETE FLASH, SUTTER, 500ML BUC 10.00 DEZINFECTANT TOALETA, DOMESTOS, 5L canistra 15.00 canistra CREMA PENTRU SUPRAFETE, CIF CREAM, 500 ML buc 3.00 buc CREMA PENTRU SUPRAFETE, CIF CREAM, 500 ML buc 27.00 buc DETERGENT VASE, FAIRY, 800 ML buc 40.00 buc CLOR FLORAL, ACE, 1L buc 10.00 buc CLOR CLASIC, ACE, 1L buc 10.00 buc SOLUTIE PENTRU INDEPARTAREA PETELOR, VANISH, 1L BUC 20.00 BUC BALSAM RUFE MAXIMA, SANO

Număr anunț
DA27103688
Autoritate contractantă
COLEGIUL ORTODOX "MITROPOLITUL NICOLAE COLAN" CLUJ NAPOCA (CUI 5303102)
Furnizor / câștigător
UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.430,83 RON
Valoare atribuită
13.430,83 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.430,83 RON

din 13.430,83 RON estimat