Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de revizie, intretinere si reparare la trape de scena, trape de decoruri si instalatii de cortine pentru incendiu din salile de spectacol ARCUB, conform oferta 2160/15.12.2020, prin verificare, curatare,lubrifiere si efectuarea tuturor reglajelor ) in conformitate cu prescriptiile tehnice ISCIR R1/2010, R18/2003, astfel: a) 1 buc. trapa de decoruri – tarif 700 lei/luna; b) 1 buc. trapa de scena (Gril tip Quicq Truss, format dintr-un cadru de grinzi tip quaro/duo. – tarif 860 lei/luna; c) 6 buc. trape de scena cu actionare manuala (tip stanga) - tarif 110 lei/luna/buc – 660 lei /luna Perioada prestare servicii: 1 Ianuarie - 30 Aprilie 2021 (4 luni) Valoare: 2220 lei/ luna x 4 luni = 8880 lei la care se adauga TVA Se va incheia un contract.
- Număr anunț
- DA27086333
- Autoritate contractantă
- CENTRUL DE PROIECTE CULTURALE AL MUNICIPIULUI BUCURESTI - ARCUB (CUI 9658744)
- Furnizor / câștigător
- SOLID SERVICE LIFT SRL (CUI 17170077)
- Cod CPV
- 50800000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.880 RON
- Valoare atribuită
- 8.880 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.