Atribuită Cumpărare directă

CASTRAVETI MURATI KG-260 borcane a 4,250/borcan

Număr anunț
DA27100306
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL DEVA (CUI 4374660)
Furnizor / câștigător
EUROGRUP BOGDAN SRL (CUI 24660152)
Cod CPV
03221270-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.530,50 RON
Valoare atribuită
4.530,50 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.530,50 RON

din 4.530,50 RON estimat