Atribuită
Cumpărare directă
Pachet casti ADV1188798 Pachetul contine 4buc x PC 7 USB si 7 buc x PC 2 Chat PC 7 USB • Cască monoauriculară, cu microfon, tehnologie cu fir • frecvență de raspuns 42 Hz - 17 KHz • impedanță 32 Ω • sensitivitate 95 dB • conectare USB • lungime cablu 2 m • reglare volum pe fir • microfon cu Noice Canceling PC 2 Chat • Cască monoauriculară, cu microfon, tehnologie cu fir • frecventa de raspuns 42 Hz - 17 KHz • impedanta 32 Ω • sensitivitate 95 dB • conectare 2x jack 3,5mm • lungime cablu 2 m • microfon cu Noice Canceling Garantie 24 luni
- Număr anunț
- DA27100360
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Dobrogea" al judetului Constanta (CUI 4300558)
- Furnizor / câștigător
- AUDIO MONKEY S.R.L. (CUI 14777881)
- Cod CPV
- 32551300-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 780,66 RON
- Valoare atribuită
- 780,66 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.