Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE : 1 (STPH-311-001) STRIPURI pH PREMIUM 0-14 2 (RTMM-175-001) STATIV 175x100 MM 3 (POCL-30A-250) Solutie conservare electrozi clorura de potasiu 4 (TTSP-090-001) STATIV TUBURI CU DIAMETRU 13 MM 5 (WPPF-100-1K0) HARTIE CANTARIRE PRAT DUMAS 6 (TTSP-060-001) STATIV TUBURI CU DIAMETRU 16 MM8 7 (PCRP-020-500) MICROTUBURI CENTRIFUGA FUND ROTUND 2 ML 8 (MTSP-001-001) STATIV UNIVERSAL EPRUBETE SI TUBURI CENTRIFUGA
- Număr anunț
- DA27092211
- Autoritate contractantă
- Universitatea Stefan cel Mare Suceava (CUI 4244423)
- Furnizor / câștigător
- SOLAGEN LABORATORY S.R.L. (CUI 40688678)
- Cod CPV
- 33793000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.509,65 RON
- Valoare atribuită
- 1.509,65 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.