Atribuită
Cumpărare directă
APA DISTILATA 10ml / Apa pentru preparate injectabile 10ml (Aqua ad injectabilia) OTC apirogena 10 X 12.50 = 125 ADRENOSTAZIN 1,5 mg / CARBAZOCHROMI SALICYLAS 20 X 15.51 = 310.20 ZDROVIT DETRICAL D3 2000UI 2BL X 30CPR FILM 16 X 22 = 352 SMECTA 3G/PL CT X 10PL 30 X 11.07 = 332.10 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA27093958
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI 13591928)
- Cod CPV
- 33695000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.119,30 RON
- Valoare atribuită
- 1.119,30 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 17.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.