Atribuită Cumpărare directă

MOTOFERASTRAU HUSQVARNA 450E- 1 buc conform ofertei TKO_S-0155 din 15.12.2020. SINA GHIDAJ OREGON 15'' 325X1,3X64 - 2 buc și Lant OREGON motoferastrau 325x1,3x64 - 3 buc conform ofertei TKO_S-0156 din 15.12.2020. Se vor transmite două facturi conform preturilor din ofertele de mai sus

Număr anunț
DA27101975
Autoritate contractantă
Municipiul Pascani (CUI 4541360)
Furnizor / câștigător
TECO CRIS SRL (CUI 29941493)
Cod CPV
43812000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.345,44 RON
Valoare atribuită
2.345,44 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.345,44 RON

din 2.345,44 RON estimat