Atribuită Cumpărare directă

PLATFORMA CAMIN CULTURAL BOTEAN PLATFORMA,RIGOLA,ACCESE TROTUARE COMUNA INEU LUCRARI SUPLIMENTARE STRADA GORONET BOTEAN

Număr anunț
DA27084861
Autoritate contractantă
COMUNA INEU (CUI 4935208)
Furnizor / câștigător
ASPLENIUM CONSTRUCT SRL (CUI 9711740)
Cod CPV
45233226-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.290,94 RON
Valoare atribuită
168.290,94 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168.290,94 RON

din 168.290,94 RON estimat