Atribuită
Cumpărare directă
Asigurare CASCO conform conditii de asigursre Groupama Asigurari pentru asigurat persoana juridica, pentru 1 autoturism inmatriculat permanent in Romania, Jud. Dolj, marca FORD PUMA, an fabricatie 2020, 999 cmc, putere 92 kw, masa maxima autorizata 1760 kg, nr. locuri 5, Perioada de asigurare 12 luni, inceput valabilitate asigurare: ianuarie 2020.
- Număr anunț
- DA27082280
- Autoritate contractantă
- CENTRUL JUDETEAN PENTRU CONSERVAREA SI PROMOVAREA CULTURII TRADITIONALE DOLJ (CUI 4830015)
- Furnizor / câștigător
- GROUPAMA ASIGURARI SA (CUI 6291812)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.038,06 RON
- Valoare atribuită
- 3.038,06 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.