Atribuită
Cumpărare directă
4020011 PLINTA ESQUERO 607 PLATAN MEXICAN 2.5 M 14 BUC 4020017 COLT INT PLINTA ESQ 607 PLATAN MEX 2/SET 4 SET 4020020 COLT EXT PLINTA ESQ 607 PLATAN MEX 2/SET 2 SET 4020014 IMBINARE PLINTA ESQ 607 PLATAN MEX 2/SET 5 SET 4000397 ARBITON SECURA EXTRA 3MM (6MP/PAC) 7 PAC 1018206 DIBLU NYLON+SUR 6/12/42 01132 1PG=100buc 1 PUN 5001381 GLET CERESIT CT 126 20KG 1 BUC 5000805 GLET CERESIT CT 127 20KG 1 BUC 5014505 PACH.SAVANA TEFLON INT 15L+AM 4L PROMO 2 BUC 3014028 JOLLYFLEX +VENTIL 1"1/4 32/40 8056/V 2 BUC 3033662 CAPAC WC BENEFIT SLIM SC S0A5V002 1 BUC 3031536 PLACA PP GRILA PT. DUS 55X55 ALBA 1 BUC
- Număr anunț
- DA27098595
- Autoritate contractantă
- Comuna Iordacheanu (CUI 2845800)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
- Cod CPV
- 44100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.162,09 RON
- Valoare atribuită
- 1.162,09 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.