Atribuită Cumpărare directă

PACHET OBIECTE DE INVENTAR:RACK EXTERN HDD/SSD 2.5'' ADATA-5BUC;SCANNER EPSON A4 DS-570W-1BUC;LAMINATOR A3 ILAM OFFICE LEITZ-1BUC;FOLIE LAMINAT A4 100MICRONI RONIC-100BUC;FOLIE LAMINAT A3 100MICRONI-100BUC;DISTRUGATOR DOCUMENTE JP860C-1BUC;ASPIRATOR GEAMURI WV2-1BUC;DULAP MARE SONOMA-2BUC;MASINA DE GAURIT BOSCH 12V-1BUC

Număr anunț
DA27085148
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA VACARENI (CUI 28643693)
Furnizor / câștigător
PROGRES EXPERIENCE SRL (CUI 34123482)
Cod CPV
39263000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.563,03 RON
Valoare atribuită
7.563,03 RON
Data publicării
15.12.2020 00:00
Data finalizării
16.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.563,03 RON

din 7.563,03 RON estimat