Atribuită Cumpărare directă

instalatie electrica pompa de santina pompa de santina catarg cu lumina de ancora instalatie electrica, tablou electric

Număr anunț
DA27056477
Autoritate contractantă
Inspectoratul pentru Situatii de Urgenta "Vlasca" al judetului Giurgiu (CUI 4578261)
Furnizor / câștigător
FAIR PLAY SRL (CUI 1285577)
Cod CPV
50244000-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.882 RON
Valoare atribuită
2.882 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.882 RON

din 2.882 RON estimat