Atribuită Cumpărare directă

Denumire Cantitate DOSAR PLASTIC CU SINA SI GAURI PT INCOPCIAT NOKI DIVERSE CULORI 4820 150 FOLIE PROTECTIE NOKI 4830 400 PIX CU MECANISM AIHAO AH-505 AH-505 24 PIX CU MECANISM AIHAO AH-567 AH-567 24 PIX BIC ORANGE 20 PIX GEL UNI-BALL UM-170, 0.7 UM-170 36 MARKER PERMANENT MILAN P05090 24 MICROFON DESKTOP SPACER SP-MIC100 4 MARKER PERMANENT DACO MK130 12 CARTON COLOR 160G/MP, 20COLI/SET P04534 5 HARTIE COLOR 80G/MP, 20COLI/SET P04535 5 MARKER WHITEBOARD MILAN P05931 12 BIBLIORAFT PLASTIFIAT 75MM, NOKI 56411 10

Număr anunț
DA27103887
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Nr. 1 Stanesti (CUI 19146482)
Furnizor / câștigător
AMM (CUI 9098809)
Cod CPV
30197000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
491,02 RON
Valoare atribuită
491,02 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

491,02 RON

din 491,02 RON estimat