Atribuită
Cumpărare directă
1/ DISTANTIERE PT GRESIE SI FAIANTA 2.5MM, 100BUC - 3 pg x 2.10 lei 2 / DISTANTIERE PT GRESIE SI FAIANTA 5MM - 2 pg x 2.10 lei 3 / EMAIL IDEEA ALB POLAR KOBER 0.75L - 3 buc x 17.65 lei 4 / DILUANT PT PRODUSE ALCHIDICE 0.9L - 1 buc x 8.40 lei 5 / PENSULA 30MM MANER ROSU SENTOSA - 1 buc x 2.52 lei 6 / PENSULA 40MM SENTOSA MANER ROSU - 1 buc x 2.94 lei 7 / DRISCA CAUCIUC 8MM, 28X14CM - 1 buc x 18.07 lei 8 / BANDA FIBRA DE STICLA FIBA CLASIC 48MMX45M - 1 buc x 11.76 lei
- Număr anunț
- DA27109695
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RAMNICU SARAT (CUI 17649275)
- Furnizor / câștigător
- NOUA TEI COM SRL (CUI 5638078)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107,13 RON
- Valoare atribuită
- 107,13 RON
- Data publicării
- 17.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.