Atribuită
Cumpărare directă
Incarcator si redresor PROFESIONAL cu MICROPROCESOR 6/12V GYS BATIUM 15-12 Pentru bateriile plumb-acid sau gel(GEL/ AGM/ VRLA/ LICHIDE) de 6/12/24V cu o capacitate intre 35-225 Ah : Este conceput pentru a incarca 100% toate bateriile plumb-acid sau gel (GEL/ AGM/ VRLA/ LICHIDE) de 6/12V cu capacitate intre 35-225 Ah. Incarcarea se face automat, fara a necesita supraveghere(curba IwUoU) Timpul de încărcare este mai mic cu 50% în comparație cu un incarcator tradițional,Batium asigurand un curent de incarcare constant, ultra-rapid si în condiții de siguranță. Este un încărcător controlat de un microprocesor inteligent, care analizează în mod constant starea bateriei și modifica curentul de incarcare în funcție de nevoile bateriei. Incarca bateriile descarcate profund(de la 1V) dar care sunt inca intr-o stare de functionare buna. Functia "SOS RECOVERY" ofera o curba de incarcare intre 24-48 h, pentru regenerarea bateriei descarcate si sulfatate. Avantaje : - protejeaza partile electronice de la bordul autoturismului - nu este necesara deconectarea bateriei de la autoturism - functie pentru bateriile care au inceput un proces de sulfiatare si nu pot fi reincarcate cu un curent normal Specificatii TEHNICE: Alimentare : 230 V Putere absorbita: 225 W Capacitate baterii (Ah) : 35-225 Tensiune de incarcare (V) : 6 / 12 V Trepte incarcare : 3 Curent de incarcare treapta 1 : 7 Ah Curent de incarcare treapta 2 : 10 Ah Curent de incarcare treapta 3 BOOST : 15 Ah Dimensiuni : 210x360x
- Număr anunț
- DA27079769
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE AMBULANTA JUDETEAN HUNEDOARA (CUI 7571411)
- Furnizor / câștigător
- AUTOEQUIP SOLUTION SRL (CUI 15537470)
- Cod CPV
- 31153000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.100 RON
- Valoare atribuită
- 3.100 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 15.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.