Atribuită
Cumpărare directă
1 Chestiunea evreiasca de Mihai Eminescu (2002) [Editura Saeculum] (11328) 2 Nu exista copii rai de Janet Lansbury (2017) [Editura Univers] (302026) 4 Habarnam pe Luna de Nikolai Nosov (2013) [Editura Humanitas] (192018) 5 Aventurile lui Habarnam si ale prietenilor sai de Nikolai Nosov (2010) [Editura Humanitas] (151899) 6 Jurnalul Annei Frank de Anne Frank (2016) [Editura Humanitas] (173014) 7 Fizica povestita de Cristian Presura (2014) [Editura Humanitas] (214400) 8 Aventurile lui Habarnam si ale prietenilor sai (editie limitata) de Nikolai Nosov (2018) [Editura Humanitas] (313431) 9 Darul lui Mos Craciun de T. O. Bobe [Editura Humanitas] (173791) 10 Habarnam in Orasul Soarelui de Nikolai Nosov (2011) [Editura Humanitas] (166367) 11 Pachet Cristian Presura: Fizica povestita + O calatorie prin univers. Astrofizica povestita de Cristian Presura [Editura Humanitas] (377032) 12 Cuore - Inima de copil ( Editie ilustrata ) de Edmondo de Amicis (2012) [Editura Regis] (16106) 13 Cartea Junglei de Rudyard Kipling (2012) [Editura Regis] (7122) 14 Cele mai frumoase povesti ISPIRESCU de Petre Ispirescu (2016) [Editura Regis] (269357) 15 Atlasul corpului uman. Structura si functiile organismului de Peter Abrahams, Adriana-Eugenia Tudor (2011) [Editura Corint] (164087) 16 Bunele maniere pentru copii in 365 de zile de Sheryl Eberly & Caroline Eberly (2012) [Editura Corint] (181200) 17 Regina Maria. Insemnari din ultima parte a vieti (martie 1937- iulie 1938) de Sorin Cristescu (2018) [Edi
- Număr anunț
- DA27086217
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA MIHAI CONSTANTINEANU DOROBANTI (CUI 26058014)
- Furnizor / câștigător
- LIBRĂRIE . NET SRL (CUI 13784260)
- Cod CPV
- 22113000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950,82 RON
- Valoare atribuită
- 950,82 RON
- Data publicării
- 15.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 16.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.