Atribuită
Cumpărare directă
MASCA FFP3 Masca FFP3 protectie COVID cu supapa si legaturi dupa cap, EN 149:2001 + A1:2009 Usor de ajustat la forma fetei, ramane confortabila pe parcursul unei utilizari indelungate. MASCA FACIALA PROTECTIE FFP3 CU SUPAPA. Protectie > 99.2% Comanda minima : 100BUC
- Număr anunț
- DA27100077
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
- Furnizor / câștigător
- SIMAC IMPEX TRADING SRL (CUI 20970789)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.398 RON
- Valoare atribuită
- 3.398 RON
- Data publicării
- 16.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 18.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.