Atribuită Cumpărare directă

SERVICII ÎN DOMENIUL SECURITĂŢII ŞI SĂNĂTĂŢII ÎN MUNCĂ (SSM)

Număr anunț
DA27091828
Autoritate contractantă
CENTRUL DE PROTECTIE A PLANTELOR BUCURESTI (CUI 12194458)
Furnizor / câștigător
SECURE WORK SOLUTIONS SRL (CUI 29399318)
Cod CPV
71317000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
18.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat