Atribuită Cumpărare directă

Memorie USB SANDISK Ultra SDCZ48-128GB, 128GB, USB 3.0, negru. Produsele sunt originale, noi, nefolosite.Produsele vor fi insotite de certificate de conformitate/garantie si factura in original.

Număr anunț
DA27103425
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA BOTOSANI (CUI 9818527)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
30233000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
211,77 RON
Valoare atribuită
211,77 RON
Data publicării
16.12.2020 00:00
Data finalizării
17.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

211,77 RON

din 211,77 RON estimat