Atribuită Cumpărare directă

- Rezolutie (dpi): min. 1000 - Butoane/rotite: 3/1 - Interfata mouse: Wireless - Senzor: Optic sau Laser - Interfata receiver: USB - Culoare: negru sau gri - Alimentare: baterie AAA sau AA - Buton 2x Click: Programabil - Compatibil: Windows 10/8/7

Număr anunț
DA27048485
Autoritate contractantă
Autoritatea Competenta de Reglementare a Operatiunilor Petroliere Offshore la Marea Neagra (CUI 38302162)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30237410-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
411,75 RON
Valoare atribuită
411,75 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

411,75 RON

din 411,75 RON estimat