Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE: 1 FISA BIPOLARA DEMONTABILA C.P. CONECTARE LATERALA #6422161063207 #2000000200842 buc 1 2.9412 2 PRIZA CAUCIUC POLIAMIDA IP20 220V #2000000429298 buc 1 11.6807 3 CABLU MCCG 3X2.5#2000000061498 m 2 4.958 4 CABLU ALIMENTARE PT.TUB LUM.LED #5948833042543 buc 1 6.3025 5 TUB LUMINOS CU LEDURI MULTICOLOR 2 CIRCUITE #2000000293967 m 20 3.8655 6 40095 CHINGA CU DISP. CU CLICHET#8711938077287 buc 2 19.2437

Număr anunț
DA27042941
Autoritate contractantă
S.C. TRANSPORT LOCAL S.A. (CUI 1219301)
Furnizor / câștigător
SURUB TRADE SRL (CUI 3563696)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
146,64 RON
Valoare atribuită
146,64 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

146,64 RON

din 146,64 RON estimat