Atribuită
Cumpărare directă
PACHETUL CONTINE URMATOARELE RECIPIENTE DE UNICA FOLOSINTA PENTRU MACERATOR: 1. 103AA120 - Recipient urină pătrat de unică folosință pentru bărbați 900 ml - 3 seturi fiecare cate 120 de bucati, TOTAL 360 bucati. Pret unitar: 2,90 RON +TVA, TOTAL: 1044,00 RON +TVA 2. 114AA100 - Bazinet MAXI de unică folosință 2 l - 4 seturi fiecare cate 100 de bucati, TOTAL 400 bucati, Pret unitar: 2,30 RON +TVA, TOTAL: 920,00 RON +TVA 3. 194ZS100 - Capac de unica folosinta pentru bazinet maxi - 4 seturi fiecare cate 100 de bucati, TOTAL 400 bucati, Pret unitar: 1,10 RON +TVA, TOTAL: 440,00 RON +TVA 4. 902DL2000 - Vernaclean - 3 bidoane fiecare de 2L (TOTAL 6L), pret unitar: 160,00 RON +TVA, TOTAL: 480,00 RON +TVA 5. 450SC100 - Pliculete cu praf Vernagel- 3 cutii fiecare cu 100 pliculete, pret unitar cutie: 180,00 RON+TVA, TOTAL: 540,00 RON +TVA 6. 112AA100 - Bol mare cu utilizare generala de unica folosinta capacitate 3L:2 seturi fiecare cate 100 buc, TOTAL 200 buc., Pret unitar: 2,00 RON, TOTAL 400,00 RON +TVA, 7. 105AA260 - Tavita renala de uz universal, 4 seturi fiecarecate 260 buc, TOTAL:1.040 buc., Pret unitar: 0,80 RON+TVA, TOTAL: 832,00 RON +TVA LIVRABIL PARTIAL DIN STOC
- Număr anunț
- DA27048875
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
- Furnizor / câștigător
- MEDITECH SRL (CUI 14779840)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.656 RON
- Valoare atribuită
- 4.656 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.