Atribuită
Cumpărare directă
MORTAL ZIDARIE BUC 4 15.13 60.50;INALTATOR SIFON INOX BUC 1 21.01 21.01;CUTTER BUC 2 7.56 15.13;PILE BUC 2 5.04 10.08;BOLOBOC BUC 1 21.01 21.01;CIOCAN DULGHER BUC 2 41.14 82.35;ULEI DE UNGERE BUC 3 31.93 95.80;TUB PVC BUC 4 7.98 31.93;COT PVC BUC 2 1.68 3.36;SURUB BUC 1000 0.03 33.61;SORB 1" BUC 3 26.89 80.67;LANT BUC 1 47.06 47.06;DISC DE SLEFUIRE BUC 5 7.98 39.92;SNUR ETANSARE BUC 1 39.50 39.50;COT KP 20 BUC 6 5,46 32.77;TEU KP BUC 2 6.72 13.45;TUB KP BUC 10 2.02 20.17;PRESOSOTAT BUC 2 35.29 70.59;ROBINET BUC 1 35.29 35.29;VAS PLASTIC BUC 1 23.53 23.53;FOARFECA TABLA BUC 1 32.77 32.77;PRAF DE TRASAT BUC 1 4.20 4.20;GARNITURI BUC 20 0.29 5.88;VARF PH2 BUC 10 2.94 29.41;PRELUNGITOR BUC 2 4.20 8.42;SURUB GC4.2*90 BUC 250 0.08 21.01;SURUB BUC 200 0.34 67.23;GARNITURA BUC 20 0.42 8.40;SURUB GC4.2*70 BUC 1000 0.07 67.23;REDUCTIE 130*120 BUC 1 10.92 10.92;
- Număr anunț
- DA27044396
- Autoritate contractantă
- COMUNA ACATARI (CUI 4323578)
- Furnizor / câștigător
- METAC SRL (CUI 1250412)
- Cod CPV
- 44192000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.033,19 RON
- Valoare atribuită
- 1.033,19 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.