Atribuită Cumpărare directă

Teste pt determinari proteina C reactiva CRP compatibile cu analizorul Wondfo 150 X 45 = 6750 Teste pt determinari D-Dimer compatibile cu analizorul Wondfo 500 X 35 = 17500 PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA

Număr anunț
DA27041305
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
SANPRODMED SRL (CUI 13362380)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.250 RON
Valoare atribuită
24.250 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.250 RON

din 24.250 RON estimat