Atribuită Cumpărare directă

Furnizare stație topografică în vederea lucrărilor de asfaltare, de montare pavaj, efectuate de serviciile specializate ale Direcției Administrarea Domeniului Public Sector 3

Număr anunț
DA27035215
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
BLACK LIGHT S.R.L. (CUI 1829687)
Cod CPV
38295000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84.679,03 RON
Valoare atribuită
84.679,03 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84.679,03 RON

din 84.679,03 RON estimat