Atribuită Cumpărare directă

caiete studentesc A4 80 file dictando

Număr anunț
DA34857468
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02532 BUCURESTI (CUI 4266812)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
Cod CPV
22830000-7 · Caiete de exercitii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
148,20 RON
Data publicării
17.01.2024 13:46
Data finalizării
18.01.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148,20 RON