Atribuită Cumpărare directă

Stuț...cod A3609970135....1 buc x 29,91 2. Filtru instant...cod A6344700006....1 buc x 689,47 3. Senzor ABS.....A0135427917.....1 buc x 258,17 4. Conductă retur ...cod A9060903776....2 buc x 216,80 5. Buton ...cod A 0005409444....4 BUC X 368,54

Număr anunț
DA27038220
Autoritate contractantă
TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI 10622337)
Furnizor / câștigător
DAIMLER TRUCK & BUS ROMANIA S.R.L. (CUI 41032158)
Cod CPV
34320000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.885,31 RON
Valoare atribuită
2.885,31 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.885,31 RON

din 2.885,31 RON estimat