Atribuită
Cumpărare directă
COD INTERN 11410900 Denumire produs: cerere cazier judiciar persoane fizice; Format: A5; Nr. file: 1 (foi volante); Asezare in pagina: orizontal; Mod tiparire: fata; Hartie tiparire: 60 g/mp; Mod de ambalare/baxare si etichetare: 1000 buc/pachet sau cf. cerintelor clientului. PERSOANE DE CONTACT: Ioana Sandu - 0751 062 801 e-mail: vanzari2@dnsbirotica.ro sau Vasile Dobrin: 0726701902 e-mail: comenzi@dnsbirotica.ro
- Număr anunț
- DA27051639
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Olt (CUI 4286500)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI 16310679)
- Cod CPV
- 22900000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 899,97 RON
- Valoare atribuită
- 899,97 RON
- Data publicării
- 13.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.