Atribuită Cumpărare directă

Asigurare: CASCO Capacitate - 1390 Putere - 55 Masa - 1535 Suma asigurata - 6216 lei Prima de asigurare - 779.70 lei Durata asigurarii 27.12.2020 - 26.12.2021

Număr anunț
DA27038833
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC DE PROTECTIE A PLANTELOR BACAU (CUI 12746528)
Furnizor / câștigător
ASIGURAREA ROMANEASCA - ASIROM VIENNA INSURANCE GROUP SA (CUI 336290)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
779,70 RON
Valoare atribuită
779,70 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
11.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

779,70 RON

din 779,70 RON estimat