Atribuită Cumpărare directă

HDD extern ADATA, 1TB, HV320, 2.5, USB 3.1, Senzor protectie socuri, Criptare Date, Ultraslim, Albastru USB Flash Drive SanDisk Ultra Flair, 256GB, 3.0, Reading speed: up to 150MB/s, Negru

Număr anunț
DA27039029
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
Furnizor / câștigător
COMPUTERLINE SRL (CUI 17994710)
Cod CPV
30233132-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325,96 RON
Valoare atribuită
325,96 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

325,96 RON

din 325,96 RON estimat