Atribuită Cumpărare directă

- finisaje glet la pereti, demontare dusumea scandura si parchet masiv, zugraveli lavabile, montare aparate electrice, inlocuit corpuri de iluminat in sediu UNEFS , str C. Noica nr 140 , corp D , CABINET MEDICAL

Număr anunț
DA27044357
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA NATIONALA DE EDUCATIE FIZICA SI SPORT (CUI 4267192)
Furnizor / câștigător
MAGNA 3 CONSTRUCT SRL (CUI 13035949)
Cod CPV
45400000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.407,52 RON
Valoare atribuită
18.407,52 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.407,52 RON

din 18.407,52 RON estimat