Atribuită Cumpărare directă

Test rapid imunocromatografic pentru detecția calitativă a anticorpilor IgG si IgM, anti-coronavirus 2019-nCoV din sânge integral, ser sau plasmă Ambalare: 25 teste/KIT. Kitul contine: 25 teste ambalate individual, 25 pipete, 1 buffer,

Număr anunț
DA27051271
Autoritate contractantă
CENTRUL EDUCATIV BUZIAS (CUI 16643452)
Furnizor / câștigător
AXIOMED SOLUTIONS SRL (CUI 29887513)
Cod CPV
33141625-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.390 RON
Valoare atribuită
1.390 RON
Data publicării
12.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.390 RON

din 1.390 RON estimat