Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE TABLETA diagonala 10,2" memorie 128 GB, procesor Hexa Core, touchscrin

Număr anunț
DA27048985
Autoritate contractantă
FILARMONICA GEORGE ENESCU BOTOSANI (CUI 3433955)
Furnizor / câștigător
EVOLUTION PREST SYSTEMS SRL (CUI 17563840)
Cod CPV
30000000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.089,99 RON
Valoare atribuită
2.089,99 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.089,99 RON

din 2.089,99 RON estimat