Atribuită Cumpărare directă

PANOU INFORMATIV PENTRU EXTERIOR Material PVC, grosime de 4 mm, rezistent la exterior minim 2 ani, imprimare cu vopsea UV, dimensiune de 60/90cm, in vederea informarii publicului cu privire la PUZ SI RLU pentru Construire locuinta individuala si imprejmuire propietate-Loc.Pestisu Mare, fn

Număr anunț
DA27058758
Autoritate contractantă
Municipiul Hunedoara (CUI 2127028)
Furnizor / câștigător
ALAMOS SELECT SRL (CUI 10852395)
Cod CPV
35261000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100,84 RON
Valoare atribuită
100,84 RON
Data publicării
14.12.2020 00:00
Data finalizării
15.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100,84 RON

din 100,84 RON estimat