Atribuită Cumpărare directă

PACHETUL CONTINE : D OSKAR AQUA LAC INCOLOR 0.75L BUC 4 26,00 SPOR LAC INCOLOR LUCIOS 0.75L BUC 2 16,80 CARTON BITUMAT R333/R330H 11 (10MP) ROL 1 27,00

Număr anunț
DA27048294
Autoritate contractantă
Universitatea Nationala de Arte ,,George Enescu (CUI 4540925)
Furnizor / câștigător
ARABESQUE SRL (CUI 5340801)
Cod CPV
44110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
164,60 RON
Valoare atribuită
164,60 RON
Data publicării
11.12.2020 00:00
Data finalizării
14.12.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

164,60 RON

din 164,60 RON estimat