Atribuită
Cumpărare directă
: Caiet A5 48 file 150 x 0.90 lei Caiet geografie 40 x 0.95 lei Caiet student 500 x 2.10 lei Coperta caiet 50 x 0.50 lei Coperta caiet desen 50 c 0.60 lei Coperta student 50 x 0.90 lei Coperta carte normala 50 x 0.80 lei Corector pix pelikan 10 x 4.70 lei Creioane radiera 30 x 0.50 lei Culori 12 pelikan 20 x 8.00 lei Foarfec 19 cm 6 x 5.00 lei Ghiozdane herlitz 10 x 98.00 lei Marker pelikan 10 x 2.10 lei Penare echipate 10 x 30.00 lei Pensule 3 set x 3.90 lei Pix 20 x 1.90 lei Pix pelikan 200 x 0.63 lei Pix frixion 20 x 8.90 lei Patron daco 200 x 0.07 lei Tempera kohinor 15 x 23.00 lei Truse geometrie 10 x 9.00 lei Acuarele 12 set 10 x 5.00 lei Ascutitori 20 x 0.80 lei Mingi fotbal 3 x 35.50 lei Palete ping pong 3 x 50.00 lei Mingi baschet 3 x 31.50 lei Cos basket 1 x 50.00 lei Nu te supara frate 1 x 40.00 lei remy 2 x 50.00 lei Sah 2 x 50.00 lei Monopoli 2 x 80.70 lei Joc da sau nu 2 x 85.00 lei Joc electronic zii pe nume 2 x 80.00 lei Puzzle 3 d 2 x 60.00 lei Joc stai la coada activiti 2 x 100.00 lei
- Număr anunț
- DA27050823
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului a judetului Suceava (CUI 9876765)
- Furnizor / câștigător
- LIDANA COM SRL (CUI 6213822)
- Cod CPV
- 39162110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.264,40 RON
- Valoare atribuită
- 5.264,40 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.