Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod Cantitate Pret vanzare Set 5 instrumente de lucru la tabla MSET-G 1 130 PLANSA FORMULE DE CALCUL PRESCURTAT/ARII (DUO) MP4 1 55.46 PLANSA ECUATII SI SISTEME CU O NECUNOSCUTA/ELEMENTE DE TRIGONOMETRIE (DUO) MP5 1 55.46 PLANSA PERPENDICULARITATE SI PARALELISM/PUTERI SI RADICALI (DUO) MP7 1 55.46 PLANSA CERCUL/MULTIMI OPERATII CU MULTIMI (DUO) MP12 1 55.46 MAGNETI 40MM COAM140 3 26
- Număr anunț
- DA27043724
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "LIVIU REBREANU" DRAGOMIRESTI (CUI 28891958)
- Furnizor / câștigător
- EURODIDACTICA SRL (CUI 21693430)
- Cod CPV
- 39162100-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 429,84 RON
- Valoare atribuită
- 429,84 RON
- Data publicării
- 11.12.2020 00:00
- Data finalizării
- 14.12.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.